Jarek Gajewski

Pianista na event

Pianista na event-popularna muzyka na żywo w kawiarni, restauracji czy hotelu.

 Przedstawiam propozycję dotyczącą wieczoru przy popularnej muzyce w tle granej na żywo na fortepianie (pianinie). Świetnie sprawdza się to w kawiarni, restauracji czy hotelu. Wyjątkowy kameralny i nastrojowy wieczór przy okazji jubileuszu, eventu, imprezy firmowej, ślubnego obiadu, Walentynek, Dnia Kobiet, uroczystej kolacji czy urodzin.

Repertuar.

  Mój repertuar to szeroki wachlarz polskich i zagranicznych   przebojów i piosenek pop, rock, blues, evergreens, standardów jazzowych, ballad, muzyki filmowej oraz klasycznej. Chętnie gram zarówno starsze popularne utwory jak i nowości. Stale je aktualizuję  i dodaję. Wykonywaną muzykę dopasowuję do gości i słuchaczy. W miarę możliwości mogę przygotować muzykę pod zamówienie. Gram głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i Wielkopolski, ale (zależnie od zamówień) chętnie dojadę w inne wskazane miejsce.

W lokalu nie ma pianina/fortepianu?

 W razie konieczności dysponuję dobrym cyfrowym pianinem (Kurzweil ARTIS, Roland FANTOM X8) oraz nagłośnieniem zapewniającym wystarczającą kameralną głośność. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

*Opcjonalnie mogę również wystąpić w duecie ze śpiewającą saksofonistką.

 Gwarantuję zadowolenie.  Serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu!

 

Zapytaj o szczegóły, REZERWUJ TERMIN (Kliknij)!

*W okresie zimowym dostępny również repertuar kolędowo-świąteczny (polski i zagraniczny) na Wigilię firmową/kolację świąteczną.*

Lista kolęd i utworów świątecznych 2018- JAROSŁAW GAJEWSKI-fortepian

Oto przykładowe utwory DEMO:

 

 

 

PIANISTA NA EVENT-nastrojowa muzyka w tle podczas Twojej uroczystości.