Nauka gry ON-LINE???

Nie musisz wychodzić z domu Wystarczy już snucia się po mieszkaniu-GRAMY!!!??? OFERUJĘ: Indywidualne lekcje, dopasowane do wieku i umiejętności? Obojętnie skąd jesteś? Ponad 12 lat doświadczenia? Wygodnie, u siebie w domu i nawet w piżamie nawet twój królik/pies ucieszy się, że przestaniesz wreszcie przeglądać telefon Wystarczy ,że masz: internet, laptopa(itp.) i instrument O resztę zadbam… Czytaj dalej Nauka gry ON-LINE???

Nowy rok szkolny 2016/2017.

Nowy rok szkolny 2016/2017. Witajcie po wakacjach 😉 Zaraz po otrzymaniu planów lekcji, proszę o możliwie szybki kontakt ze mną- ustalimy wtedy nasze godziny lekcji gry. Pozdrowienia i do zobaczenia!!!

Nienazwane

Zmiana sali w NOK-u. Uwaga moi obecni (jak i przyszli uczniowie). W związku z remontami w NOK-u, moja sala w której uczę jest teraz po prawej stronie od wejścia głównego od ul.Mickiewicza (tylne wejście do Q10). Do zobaczenia!!!

Gminne spotkanie opłatkowo-noworoczne 2015

Gminne spotkanie opłatkowo-noworoczne 2015 Zdjęcia z gminnego spotkania opłatkowo- noworocznego, w którym uczestniczyli m.in. posłowie, władze wojewódzkie oraz samorządowcy z Nakła nad Not. i okolic. Uroczystość odbyła się 7 stycznia w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury

Koncert kolęd w NOK.

Koncert kolęd 2013 W piątek (20.12.2013) od godziny 16.00 w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury kilkoro moich uczniów zagra mały koncert kolęd w ramach „Co komu w duszy gra” (UTW) .Przyjdźcie posłuchać!