Pianista Jarek Gajewski

Pianista na event do wynajęcia – popularna muzyka na żywo w kawiarni, restauracji, hotelu.

Przedstawiam propozycję dotyczącą wieczoru przy popularnej muzyce w tle granej na żywo na fortepianie (pianinie). Świetnie sprawdza się to w kawiarni, restauracji czy hotelu. Wyjątkowy kameralny i nastrojowy wieczór przy okazji jubileuszu, eventu, imprezy firmowej, ślubnego obiadu, Walentynek, Dnia Kobiet, uroczystej kolacji czy urodzin.

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ TERAZ LUB ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY – FORMULARZ KONTAKTOWY!

REPERTUAR:

Mój repertuar to szeroki wachlarz polskich i zagranicznych   przebojów i piosenek pop, rock, blues, evergreens, standardów jazzowych, ballad, muzyki filmowej oraz klasycznej. Chętnie gram zarówno starsze popularne utwory jak i nowości. Stale je aktualizuję i dodaję. Wykonywaną muzykę dopasowuję do gości i słuchaczy. W miarę możliwości mogę przygotować muzykę pod zamówienie.

INSTRUMENT (Jeżeli w lokalu nie ma fortepianu lub pianina):

W razie konieczności dysponuję dobrej klasy cyfrowym fortepianem scenicznym (Kurzweil ARTIS, FANTOM FA08) oraz nagłośnieniem zapewniającym wystarczającą kameralną głośność. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

*Mogę również wystąpić w duecie (lub w większym składzie) z wokalem/skrzypaczką/saksofonem/gitarzystą lub basistą.

Gwarantuje pełen profesjonalizm i zadowolenie z występu.

KOLĘDY i UTWORY ŚWIĄTECZNE:

W okresie zimowym dostępny również repertuar kolędowo-świąteczny (polski i zagraniczny) na Wigilię firmową/kolację świąteczną.

Lista kolęd i utworów świątecznych -Jarosław Gajewski

PIANISTA NA EVENT-nastrojowa muzyka w tle podczas Twojej uroczystości.